o_mne
prace

fotky

linky

kontakt

 

 

 

 

 

 

 

Takže niečo o mne :

 Hmmm, ako začať? Pre tých čo nevedia a sú zvedaví, volám sa Tomáš Bolčo (Tommy J je môj pseudonym) a bývam v Košiciach, kde presne to už nemusí vedieť každý. To, aký som starý tiež nie je až také podstatné, ale poviem toľko : som študent. Táto stránka je mojou prezentáciou samého seba:)Tak ďalej máme nejaké presnejšie info o mne.

Štúdium :

 Mám za sebou Základnú školu (Lechkého 1), potom som ukončil Gymnázium Ke-Šaca, takže mám aj maturitu a momentálne sa vzdelávam na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v KE, odbor informatika.

Znalosť jazykov :

Ako Slovák jasné, že rozprávam hlavne po Slovensky a ovládam aj Česky. Okrem toho rozprávam plynule po Nemecky, Angličtinu tiež slušne ovládam a trochu, ale fakt len trochu Španielčinu.

Záľuby a činnosť  :

 Takou mojou najväčšou záľubou sú asi počítače. Venujem sa hlavne počítačovej grafike, najmä 2D, retušovaniu,  trochu aj 3D ale tam mám ešte veľa učenia pred sebou. Okrem toho sa rád hrám aj s hudobnými programami. Dosť veľa času trávim pri telke (hlavne sledovaním nemeckých programov). Nemôžem zabudnúť na hudbu. Bez nej by som neprežil:) Okrem počúvania, hrám na klavír (lepšie povedané na el. klávesy) a skúšam aj gitaru, ale nie je to žiadna sláva. Jasné, že nesedím celú dobu len na zadku. Rád športujem. Najradšej hrám basketbal, volejbal, rád plávam a ešte sa určite nájdu aj iné. A na koniec, keď už ma onudí všetko predchádzajúce, si vždy rád víjdem von s kamarátmi:)